Cпівпраця з кафедрою педагогіки початкової освіти ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені В.Стефаника»

Прикарпаття 22 02 19 1Активною і плідною є співпраця кафедри педагогіки початкової освіти ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені В.Стефаника» із Ресурсним центром професійного розвитку вчителя української мови і літератури Сумського державного педагогічного університету імені А.С.Макаренка.

20 лютого 2019 року студенти ІІІ та ІУ курсів педагогічного факультету Прикарпатського університету під керівництвом доцента кафедри Оксани Цюняк взяли участь у вебінарі, присвяченому Міжнародному дню рідної мови спільно з колегами СумДПУ імені А.С.Макаренка.

Цікавою та пізнавальною була онлайн-дискусія, на якій обговорювалися актуальні мовні проблеми сьогодення. Особлива увага зверталася на створення мовнокультурного середовища в освітніх закладах України як чинник розвитку національного світогляду молоді.

Прикарпаття 22 02 19 2 Прикарпаття 22 02 19 3 Прикарпаття 22 02 19 4