РЕСУРСНИЙ ЦЕНТР ПРОФЕСІЙНОГО РОЗВИТКУ

ВЧИТЕЛЯ УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ І ЛІТЕРАТУРИ

Вебінар «Інфомедійна грамотність як важливий складник професіоналізму вчителя»

29 грудня 2020 року відбувся перший із циклу запланованих у рамах реалізації міжуніверситетського грантового проєкту «МЕДІА&ВЧИТЕЛЬський кампус» вебінар на тему «Інфомедійна грамотність як важливий складник професіоналізму вчителя» (модератор – Наталія Пономаренко).
У заході взяли участь як досвідчені, так і майбутні вчителі з усіх куточків України, зокрема викладачі і студенти Горлівського інституту іноземних мов ДВНЗ ДДПУ!
З’ясували, що таке медіаграмотність, наскільки вона важлива у процесі підготовки майбутніх учителів і у практичній професійній діяльності вчителя; спробували спільно створити «портрет» сучасного вчителя; розібралися, що таке цифрова безпека.
Півтори години промайнули, наче одна мить! Насичений інтерактивами, роботою з корисними онлайн-ресурсами, обміном безцінним професійним досвідом, обговореннями й дискусіями – саме таким видався цей передноворічний медіавечір!
P.S. Грантовий проєкт «МЕДІА&ВЧИТЕЛЬський кампус» є складником проєкту «Вивчай та розрізняй: інфо-медійна грамотність», що виконується Радою міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX) за підтримки Посольства Сполучених Штатів Америки та Посольства Великої Британії в Україні, у партнерстві з Міністерством освіти і науки України та Академією української преси.

Ольга Муратова