РЕСУРСНИЙ ЦЕНТР ПРОФЕСІЙНОГО РОЗВИТКУ

ВЧИТЕЛЯ УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ І ЛІТЕРАТУРИ

Оголошується конкурс на кращу методичну розробку з інфомедійним компонентом

Шановні колеги!
11 січня – 4 лютого 2021 року
Освітньо-дослідницький центр «МЕДІА&ВЧИТЕЛЬський кампус»
проводить конкурс на кращу методичну розробку уроку/заняття, виховного заходу з української мови, української літератури, зарубіжної літератури з інфомедійним компонентом для здобувачів закладів освіти у 2020 році (далі – Конкурс). Конкурс проводиться дистанційно.
Мета Конкурсу: сприяти розробленню інноваційного навчально-методичного забезпечення уроків/занять, виховних заходів української мови, української літератури, зарубіжної літератури з інфомедійним компонентом для набуття здобувачами освіти навичок критичного сприйняття, осмислення інформації та аргументованого її використання в комунікації, формування інфомедійної грамотності.
До участі в конкурсі запрошуємо студентів педагогічних, фахових коледжів, закладів передвищої і вищої освіти, учителів української мови і літератури, зарубіжної літератури, викладачів української мови і літератури, зарубіжної літератури. Кількість учасників за однією методичною розробкою може бути від одного до трьох.
Учасники Конкурсу подають заявку за відповідною формою;
електронний варіант методичної розробки за відповідними вимогами. Надсилають матеріали з позначкою в темі листа «На конкурс» на електронну адресу освітньо-дослідницького центру «МЕДІА&ВЧИТЕЛЬський кампус» Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 
Більш детальну інформацію про конкурс на кращу методичну розробку з інфомедійним компонентом для здобувачів закладів освіти у 2020 році буде розміщено на офіційному веб-сайті СумДПУ імені А.С.Макаренка, на сторінці освітньо-дослідницького центру «МЕДІА&ВЧИТЕЛЬський кампус» за покликанням: https://rctpd.sspu.edu.ua/media-vchytelskyi-kampus/polozhennia-pro-konkurs-metodychnykh-rozrobok.html.
 
Примітка: «МЕДІА&ВЧИТЕЛЬський кампус» функціонує як грантова програма в межах проєкту «Вивчай та розрізняй: інфо-медійна грамотність», що виконується Радою міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX) за підтримки Посольства Сполучених Штатів Америки та Посольства Великої Британії в Україні, в партнерстві з Міністерством освіти і науки України та Академією української преси.