РЕСУРСНИЙ ЦЕНТР ПРОФЕСІЙНОГО РОЗВИТКУ

ВЧИТЕЛЯ УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ І ЛІТЕРАТУРИ

Продукція IREX

Освітньо-дослідницький центр «МЕДІА&ВЧИТЕЛЬський кампус», кабінет кафедри української мови і літератури Сумського державного педагогічного університету імені А. С. Макаренка постійно наповнюється медіаосвітньою продукцією від IREX. Наразі створюємо науково-дослідну лабораторію з інофедійної грамотності.
Маємо 7 сертифікованих робочих навчальних програм від IREX, то ж книги, буклети, вправи збагачують наші заняття з мовно-літературних, методичних дисциплін для бакалаврів, магістрів, засідання гуртків, курси підвищення кваліфікації науково-педагогічних працівників концептами якісної інфомедійної грамотності.
Наш ресурний центр поповнився комплектами навчальної гри «365° за шкалою медіаграмотності».
Навчально-методичним забезпеченням слугують численні книги, роздатковий матеріал (плакати, банери, ігри, вправи, розробки уроків), наданий за проєктом "Вивчай та розрізняй: інфо-медійна грамотність"IREX.
Посилює проведення занять, виконання практичних завдань методично-технічне забезпечення, отримане за грантом "МЕДІА&ВЧИТЕЛЬський кампус" проєкту "Вивчай та розрізняй: інфо-медійна грамотність" (банер, фліпчарт, набір постійного світла та хромакей зі стендом, камера).
Сердечно дякуємо команді IREX за фахово-методичну, консультативну підтримку, активне сприяння впровадженню інфомедійної грамотності в Сумському державному педагогічному університеті імені А. С. Макаренка!
Примітка: Освітньо-дослідницький центр «МЕДІА&ВЧИТЕЛЬський кампус» є складником міжнародного проєкту «Вивчай та розрізняй: інфо-медійна грамотність», що виконується Радою міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX) за підтримки Посольств США та Великої Британії, у партнерстві з Міністерством освіти і науки України та Академією Української преси.