"Візуалізація як один із засобів підвищення якості мовної та літературної освіти" - Сітало О.Я.

Сітало Олена Яківна, учитель української мови та літератури Комунальної установи Сумської загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5, м. Суми, Сумської області.

 

Вища кваліфікаційна категорія, Старший вчитель. Лауреат І етапу Всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2014». Учасник Всеукраїнського науково-педагогічного проекту «Філологічний Олімп». Співавтор методичного посібника для вчителів «Українська література. 10 клас» (конспекти уроків з мультимедійними додатками).

Тема майстер-класу «Візуалізація як один із засобів підвищення якості мовно-літературної освіти».

Метою майстер-класу є популяризація серед вчителів-філологів прийомів та методів ейдотехнології як дієвих засобів формування в учнів комунікативної компетенції на уроках української мови й літератури.

На майстер-класі учасники дізнаються про доцільність використання засобів візуалізації в освітньому процесі, отримають інформацію про методи та прийоми ейдотехнології -  технології з обробки, зберігання та відтворення інформації, яка спирається на здатності  дуже яскраво уявляти собі предмет, якого немає в полі нашого зору. Також матимуть нагоду самостійно створити опорний ейдоконспект, на основі теоретичного  матеріалу, асоціативних образів та ілюстрацій, активізуючи одночасно логічне та образне мислення. Дізнаються, як можна використовувати запропоновані форми роботи на різних етапах уроку, як зацікавити й мотивувати учнів.