Майстер-класи

новина майстер класи 1Після пленарного засідання були проведені майстер-класи, під час яких учасники конференції мали змогу поділитися своїм науковим досвідом. Майстер-класи були присвячені актуальним питанням сучасної науки: Семеног Олена, доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри української мови і літератури СумДПУ імені А. С. Макаренка (Семінар-практикум для керівників наукових робіт учнів-слухачів МАН з основ наукової мовної культури); Майковська Вікторія, к. пед. н., докторант СумДПУ імені А. С. Макаренка, доцент кафедри маркетингу та торговельного підприємництва Харківського торговельно-економічного інституту Київського національного торговельно-економічного університету (Наставництво як процес розвитку підприємницької компетентності майбутніх фахівців в України); Панченко Тетяна, учитель української мови та літератури Сумського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 26 Сумської міської ради, вища кваліфікаційна категорія, «старший учитель», переможець І етапу та лауреат ІІ етапу всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2018» (Використання креолізованого тексту на уроках української мови та літератури як засіб формування ключових компетентностей учнів»); Сітало Олена, учитель української мови та літератури Комунальної установи Сумської загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 5, м. Суми, Сумської області (Візуалізація як один із засобів підвищення якості мовно-літературної освіти); Муха Анна, аспірантка кафедри фізики та методики навчання фізики СумДПУ імені А. С. Макаренка (Теплий будинок); Лаврик Марина, аспірантка кафедри педагогіки СумДПУ імені А. С. Макаренка, викладач Сумського національного аграрного університету  (Суми: великі пам'ятки маленького міста); Пономаренко Наталія, аспірантка кафедри української мови і СумДПУ імені А. С. Макаренка, викладач української мови Машинобудівного коледжу Сумського державного університету (Психолого-педагогічні аспекти роботи наукового наставника); Levenok Inna, рostgraduate student Sumy State Pedagogical University named after A. S. Makarenko (Сulture of mentoring international students: Ukrainian and foreign experience).

новина майстер класи 2 новина майстер класи 3 новина майстер класи 4 новина майстер класи 5