Фінальний звіт нашого «МЕДІА&ВЧИТЕЛЬського кампусу»

21 лютого 2021 року у Міжнародний день рідної мови відбувся фінальний звіт нашого «МЕДІА&ВЧИТЕЛЬського кампусу» .
Якісні результати грантової програми:
1. Національне розгортання (понад 400 учасників), що підтверджує: для особистостей, які прагнуть саморозвитку, професійного самовдосконалення, готові до конструктивного діалогу, немає кордонів.
2. Ми отримали вкрай необхідний конструктивно-фаховий діалог лідерів освітянської спільноти різних рівнів: здобувачів освіти, вчителів, директорів ЗЗСО, викладачів закладів ЗСО, ЗФПО, ВО, представників відділів моніторингу якості освіти, керівників Державної служби якості освіти, проректорів з наукової роботи і міжнародних зв'язків щодо реалізації інфомедійного компонента у програмах навчальних дисциплін у вищій школі та програмах шкільних предметів.
3.Віртуальна лабораторія "Мультимедійний словник з інфомедійної грамотності" може бути доцільно використана як тренажер для журналістів (створення контенту термінів) та перекладачів з можливістю внесення "Коментувань" та "Редакторських правок" віддалено та в режимі реального часу, для вчителів і викладачів - формулювання та візуалізації тлумачень інфомедійних термінів.
Освітньо-дослідницький центр «МЕДІА&ВЧИТЕЛЬський кампус» завдяки потужній команді, що представлена різними закладами України, продовжує працювати.
1.Для здобувачів освіти, викладачів, учителів
Оголошуємо конкурс проєктів "Кращий філолог-краєзнавець" з інфомедійним компонентом.
2.Для студентів 4 курсу (у вас триває педагогічна практика)
Оголошуємо конкурс на кращий конспект уроку з інфомедійним компонентом для учнів 5-9 класів.
3. Усіх, хто працює доброчесно в освіті і науці,
У співпраці із проєктом IREX «Вивчай та розрізняй: інфо-медійна грамотність» запрошуємо узяти участь у ІV Міжнародній науково-практичній конференції «АКАДЕМІЧНА КУЛЬТУРА ДОСЛІДНИКА В ОСВІТНЬОМУ ПРОСТОРІ: ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ТА НАЦІОНАЛЬНИЙ ДОСВІД», яка відбудеться 14-15 травня 2021 року на базі Сумського державного педагогічного університету імені А. С. Макаренка.
Команда «МЕДІА&ВЧИТЕЛЬського кампусу» висловлює сердечну подяку команді проєкту «Вивчай та розрізняй: інфо-медійна грамотність», що виконується Радою міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX) за підтримки Посольства Сполучених Штатів Америки та Посольства Великої Британії в Україні, в партнерстві з Міністерством освіти і науки України та Академією української преси.
21 02 21 zvit 2 21 02 21 zvit 3 21 02 21 zvit 4 21 02 21 zvit 5 21 02 21 zvit 6 21 02 21 zvit 7