Інформаційна зустріч щодо впровадження проєкту «ВИВЧАЙ ТА РОЗРІЗНЯЙ: ІНФО-МЕДІЙНА ГРАМОТНІСТЬ» у Сумській області: змістовно, конкретно, перспективно.
(70 учасників; модератор - А. Гончаренко, регіональна координаторка проєкту «Вивчай та розрізняй: інфо-медійна грамотність» у Сумській області).
У заході взяли участь Р.Євтушенко, представниця Міністерства освіти і науки України; С.Бирченко, начальник відділу дошкільної, загальної середньої освіти департаменту освіти і науки Сумської облдержадміністрації.
Зі звітними важливими матеріалами виступили:
- А. Гончаренко, регіональна координаторка проєкту «Вивчай та розрізняй: інфо-медійна грамотність» у Сумській області (Проєкт з медіаграмотності: ресурси та можливості);
- Н.Скляр, вчителька української мови та літератури КУ "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 Сумської міської ради" (Як упроваджуються ефективні моделі розвитку навичок критичного сприйняття інформації у школах області);
-Ю. Нікітін, ректор КЗ “Сумський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти”; Л. Петрова, завідувачка кафедри освітніх та інформаційних технологій КЗ “Сумський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти” (Розробка та впровадження методики інтеграції інфомедійної грамотності в навчальні програми);
- О. Семеног, координаторка проєкту «Освітньо- дослідницький центр «МЕДІА&ВЧИТЕЛЬський кампус», Сумський державний педагогічний університет імені А.С.Макаренка (Сумські ініціативи в рамках грантової програми «Вивчай та розрізняй: інфо-медійна грамотність»).
Кожний із спікерів запропонував перспективні напрями подальшої реалізації проєктів.
Дякуємо Надії Скляр за хештег. #медіаграмотністьзмінюємосвітнакраще