Самовлосконалення: почніть з ідей

💁‍♀️Цьогоріч студенти-редактори Машинобудівного фахового коледжу СумДУ долучилися до реалізації проєкту «МЕДІА&ВЧИТЕЛЬський кампус».
💁‍♀️💁💁‍♂️На засіданні гуртка «Культуромовна особистість журналіста» (керівник – Наталія ПОНОМАРЕНКО) студенти дізналися про інструмент створення словників нового типу – віртуальна лабораторія – та швидко зголосилися долучитися до роботи: «Вау, тепер можемо легко запам’ятати терміни завдяки мультимедійному наповненню: графіка, аудіо, відео…».
💭«Нове було не лише для студентів, а й для викладачів. Уперше спробувала себе в ролі лексикографа та сформулювала тлумачення до термінів. Разом зі студентами готували відеотлемачення слів. Працювати з лабораторією досить легко. Завжди можна звернутися за допомогою до Маргарити Надутенко (керівника Загальноукраїнського центра словникарства) та Максима Надутенка (завідувача відділу Українського мовно-інформаційного фонду Національної академії наук України). Може ще щось вигадаємо в процесі роботи з лабораторією, і разом з досвідченими програмістами внесемо зміни у структуру словника», – ділиться враженнями викладач Наталія ПОНОМАРЕНКО.
☝️Отож, не бійтеся змін, бо мрії залишаться мріями!
📷 Примітка. На фото - робочі моменти зйомки відео до словника.
13 02 21 robota nad slovnikom 1  13 02 21 robota nad slovnikom 2